kursy lotnicze, poszukuję !

kursy lotnicze, poszukuję !

Długo trwa kursy na pilota z licencją turystyczną? Wiem, że licencja rekreacyjna też jest, ale mnie interesują nieco większe samoloty. Może macie jakąś szkołę, która jest w stanie mi w tym pomóc? Czekam na odpowiedzi.

Odi

Posty: 4

 
Z tego, co wiem licencje pilota można zdobyć, ale trzeba też dużo się uczyć. Dzisiaj każdy może do takiego kursu pochodzić z tym, że nie wszyscy od razu zaliczają.

minus56

Posty: 4

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, natomiast koszty były za wysokie. Do tego jeszcze potrzebny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, natomiast to kilkaset zł na godzinę. Szkoda.

Mnert67

Posty: 4

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, ale zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, dlatego to nie jest dla mnie.

Yuri20

Posty: 8

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam różne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

Sarenka

Posty: 4

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby piękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, że marzyć nadal będzie, natomiast może w przyszłości?

wieszdo87

Posty: 11