gdzie zamówić drzwi

gdzie zamówić drzwi

Jak podchodziliście do zakupu drzwi przy wykończeniu nieruchomości i jak najlepiej właśnie dopasować drzwi do ogólnego stylu aranżacji? Wszystkie wskazówki ogólnie mile widziane, razem z poleceniami konkretnych modeli drzwi, które macie u siebie. Nie zaszkodzi, bo jednak w branży ciężko o przegląd wszystkiego.

Yuri20

Posty: 1

 
Spójność drzwi wewnętrznych i zewnętrznych raczej niekoniecznie, chociaż oczywiście wielu dekoratorów się nie zgodzi :)

Eksperttt45

Posty: 2

 
To jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, jeżeli chodzi o drzwi drewniane, głównie dębowe właśnie http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html. Wytrzymałość na wiele, wiele lat, jak czytałem. Niektórzy mówią, że drzwi dębowe się dziedziczy po prostu, więc robisz inwestycję na kolejne pokolenia. Poza tym takie drzwi ciężko uszkodzić, a ewentualne zarysowania szybko zakryjesz.

Boss

Posty: 6

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

Babeczka

Posty: 10

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

aBBs

Posty: 12

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

Eksperttt45

Posty: 7

 
Ciekawe inspiracje, a o drzwiach drewnianych nie myślałem w tak poważny sposób, aż do dzisiaj. Dzięki za wskazówki.

Eksperttt45

Posty: 4

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

Babeczka

Posty: 5