Poszukuję opraw LED we Wrocławiu ?

Poszukuję opraw LED we Wrocławiu ?

Hej, prowadzę własne biuro i pomyślałem nad całkowitą zmianą oświetlenia na energooszczędne. Czy oprawy LED downlight będą odpowiednimi do biura czy wybrać inne?

FalaSmiechu

Posty: 10

 
Jakiś czas temu miałem dokładnie taki sam dylemat co Ty. Również zastanawiałem się nad tym czy warto zainwestować w oprawy LED ale jak się szybko okazało był to strzał w dziesiątkę ponieważ bardzo szybko się one zwróciły.

Makus16

Posty: 20

 
Osobiście nie wyobrażam sobie obecnie montażu jakiegokolwiek innego oświetlenia niż LED. Oświetlenie LED do prawidłowego działania potrzebuje również opraw LED jednakże w mojej opinii jak najbardziej należałoby w nie zainwestować ponieważ pozwoli to na uzyskanie wręcz ogromnych oszczędności na kosztach energii.

labuh

Posty: 6

 
Moim zdaniem najlepsze awaryjne oprawy LED znajdziesz w tym sklepie: http://swiatled.pl/pl/c/Awaryjne-LED/76. Sam tam kupuję i jestem bardzo zadowolony.

fruster

Posty: 13

 
Osobiście nie wyobrażam sobie obecnie montażu jakiegokolwiek innego oświetlenia niż LED. Oświetlenie LED do prawidłowego działania wymaga również opraw LED jednak w mojej opinii jak najbardziej warto w nie zainwestować ponieważ pozwoli to na uzyskanie wręcz ogromnych oszczędności na kosztach energii.

pawel253

Posty: 14

 
Zdecydowanie polecam Ci inwestycję w oświetlenie LED. Jakiś czas temu sam miałem podobny dylemat do Ciebie ale jak się szybko okazało zakup oświetlenie LED wraz z oprawami LED we Wrocławiu był strzałem w dziesiątkę.

michrz

Posty: 19

 
Jak najbardziej zachęcam Cię do zamówienia opraw LED typu downlight jeżeli potrzebujesz oprawy, które będziesz mógł wykorzystać na dworze a przy tym zależy Ci aby jak najwięcej zaoszczędzić na energii i zredukować jej koszty praktycznie do minimum.

Anno Domini

Posty: 15