Szlak na kościelec, dobry blog ?

Szlak na kościelec, dobry blog ?

Cześć. Czy ktokolwiek z Was zna dolina gąsienicowa szlaki? Pytam, ponieważ w najbliższej przyszłości wybieram się w te rejony i chciałabym uzyskać przydatne informacje o szlakach.

Różyczka

Posty: 7

 
Z mojego punktu widzenia istnieje zaledwie jeden szlak na kościelec, który jest godny zarekomendowania. Postaram się przedstawić go wkrótce, gdy będę dysponował nieco większą ilością wolnego czasu.

Miluśkooo2

Posty: 10

 
Bardzo polecam przełęcz pod chłopkiem, na którą docierałem szlakiem zielonym, któremu sprosta praktycznie każdy. Należy wziąć jednak pod uwagę, iż przełęcz znajduje się na sporej wysokości nad poziomem morza, a w związku z tym wędrówka może okazać się niektórym dość męcząca :-)

Śmieszek

Posty: 12

 
Moim następnym celem jest przełęcz pod chłopkiem. Przyznam szczerze, iż z satysfakcją zapoznałam się z informacjami, jakie odszukałam w Waszych licznych wypowiedziach. Czytam dalej i liczę na więcej. Niesłychanie dziękuję za wartościowe porady, jakie tu się pojawiają.

bodeksus

Posty: 21

 
Nie mam już zielonego pojęcia, który szlak na morskie oko będzie rekomendowany ze względu na mój stopień zaawansowania, gdy wziąć pod spostrzeżenie górskie wędrówki. Poczytam Wasze podpowiedzi.

klarka

Posty: 16

 
O szlakach na dolinę gąsienicową pożądane byłoby nieco poczytać, aby świadomie dokonać wyboru tego, który będzie odpowiadał realnym umiejętnościom miłośników górskich wypraw. Przeceniając swoje siły może okazać się, iż podróż będzie prawdziwą męczarnią zamiast przyjemnością :)

noman1

Posty: 14

 
Mogę polecić szlak na rysy, który znalazłem tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-rysy-rysy-szlaki.html. Wydaje mi się, że to jedna z najciekawszych propozycji!

Nabavoimb

Posty: 17

 
W sieci niezmiernie wiele można przeczytać o szlakach na kościelec. Polecam jednak traktować te informacje z pewną rezerwą. Najlepszym źródłem informacji są osoby, jakie faktycznie znają się na górach. Na pozostałe informacje należałoby wziąć pewną poprawkę.

Strzała

Posty: 10

 
Długo szukałam informacji na ten temat, który szlak na szpiglasowy wierch będzie dla mnie bezdyskusyjnie najlepszy. Taką wiedzę zdobyłam dzięki temu forum :)

FalaSmiechu

Posty: 10

 
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście o szlakach na rysy dowiedzieli się choćby z ogólnodostępnych źródeł tj. Internet. Jestem w pełni przekonany, że będziecie w stanie znaleźć bardzo wiele przydatnych informacji. Przynajmniej tak było w moim wypadku, co postanowiłem stwierdzić :-)

Lupusx

Posty: 11