[Oferta] Fotowoltaika w Kielcach - Zapraszamy !

[Oferta] Fotowoltaika w Kielcach - Zapraszamy !

Zapraszamy do naszej firmy wszystkie osoby prywatne i przedsiębiorstwa po fotowoltaikę. Oferujemy najwyższej klasy panele słoneczne wraz z całym osprzętem. Jeśli interesuje Was fotowoltaika to skontaktujcie się nami. My powiemy, które możliwość daje taka instancja i które są z tego zyski. Bardzo wiele informacji o naszej firmie jak i o panelach znajdziecie na stronie http://rodarelektro.pl.

Wybierając naszą formę klient dostoi fachową pomoc. My zajmujemy się dopasowywaniem całej instalacji i jej montażem. Jeśli jest potrzebny kredyt do nasza firma współpracuje z bankiem Santander i jest w stanie pomóc w zdobyciu niskooprocentowanego kredytu. Miejscem poczynania naszej firmy są kielce i okolice, wobec tego wszystkich zainteresowanych prośmy o kontakt.

My prędko przygotujemy ofertę wcześniej obliczając zużycie prądu w Waszym gospodarstwie domowym czy rolnym. Korzystamy z paneli oraz części pochodzących od niezmiernie znanych producentów, co gwarantuje klientom jakość i łatwe użytkowania na lata.

Bierny67

Posty: 1

 

Marioleczka

Posty: 12