Sukienki, sprawdzony sklep ??

Sukienki, sprawdzony sklep ??

Witam, jak macie drogie panie swój stały sklep internetowy, w którym można znaleźć ładne sukienki damskie, to podzielcie się informacją.
Pozdrawiam.

angelika98

Posty: 9

 
Kochane to, co moda przygotowała dla nas tego lata to istny szał. Osobiście zakochałam się w limonkowym i miętowym kolorze sukienek. Są zajefajne.

Polaczek90

Posty: 14

 
Nie wierzę, że nie lubicie kupować sukienek w sklepie internetowym. Przecież tam można odnaleźć w ogóle coś innego niż w zwykłych sklepach. Ja uwielbiam internetowe zakupy, jestem chociaż dzięki temu oryginalnie ubrana.

DobreRADY

Posty: 22

 
Jak wybierzesz coś z sukienek w klasycznym krojem, to z pewnością przyda Ci się ona niejeden raz. Ważne, by kolor był też uniwersalny. Tak czy inaczej, mnie nigdy nie udało się kupić sukienki na wiele okazji, choć z góry zakładałam, że teraz tak będzie. Pozdrawiam.

21gregorek

Posty: 10

 
Ostatnio szukałam sukienki, wpadłam na ten sklep http://www.nikoletta.pl/odziez_damska/sukienki.html. Kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Polecam, bo cała transakcja przebiegła bez kłopotów i z pewnością nie raz jeszcze wrócę do tego sklepu.

strom

Posty: 16

 
Według mnie nie da się zakupić sukienki damskiej na ileś okazji. Może się mylę, ale mnie również nigdy się to nie udało. Zresztą jakbyśmy wyglądały w oczach reszty, gdy w ciągu jednego roku na trzech imprezach paradujemy w tym samym. Owszem taka kiecka może się przydać, ale nie na znaczące okoliczności.

johncena67

Posty: 9

 
Według mnie nie da się kupić sukienki damskiej na ileś okazji. Może się mylę, ale mnie również nigdy się to nie udało. Zresztą jakbyśmy wyglądały w oczach reszty, gdy w ciągu jednego roku na trzech imprezach paradujemy w tym samym. Owszem taka kiecka może się przydać, ale nie na ważne okoliczności.

pantin

Posty: 18

 
Osobiście nie lubię chodzić w sukienkach, ale ten sklep ma ciekawy wybór takich, które mogłabym z konieczności włożyć. Wolę spódniczkę i bluzkę, gdy muszę już być tak ubrana, na co dzień preferuję jeansy. Latem noszę szorty do sportowych koszulek, a wy?

sztandar

Posty: 25

 
Zdania zawsze będą podzielone. Ja należę do tych, jakie nie boją się internetowych zakupów odzieży damskiej. Nawet nie wiedziałam, iż obecnie, kiedy internet jest już tak powszechny, ludzie boją się kupować w ten sposób zwyczajne ciuchy.

mercedess

Posty: 4