Jak zrobić przegrywanie vhs w szybki sposób?

Jak zrobić przegrywanie vhs w szybki sposób?

Cześć. Ostatnio zastanawiam się nad otwarciem własnego małego biznesu.

Biorę pod uwagę firmę zajmującą się zmianą formatu zapisu filmu z vhs na dvd. Wydaje mi się że jeszcze sporo osób posiada w swoich domowych pieleszach starych kaset.

Co o tym sądzicie?

Michałek

Posty: 8

 
Hej. W życiu na każdym kroku ryzykujemy. Ale w przypadku takich przygrywań ryzyko jest nikłe, ponieważ robi się to na dobrym sprzęcie i przegrywanie w końcu powierzysz prawdziwym fachowcom.

ChosenOne

Posty: 28

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Teraz wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

bmw316

Posty: 23

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

pantin

Posty: 18

 
Cześć.

Takie życie iż technika i zresztą wszystko różne idzie do przodu i się zmienia. Jednakże nie ma kłopoty z pewnymi sprawami, albowiem istnieją firmy pomagające osobom jakie tego potrzebują.

alimer5

Posty: 10

 
Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym przypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają dobre opinie swoich klientów.

Abaddon616

Posty: 23

 
Witam. To prawda iż takie filmy są niezmiernie cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Rysiek_99

Posty: 19

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich ślubu jest rzeczywiście super. Faktycznie ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie jaką radość to im sprawiło.

Marysia

Posty: 24

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to naprawdę robić bardzo rozważnie. Nie można byle komu powierzyć tak ważnych spraw.

Ymooo2

Posty: 28

 
Witam. Odważni panowie świat do was należy a wasze żony będą dumne. Ja tak zrobiłem lata temu i mimo że nagrywałem na kasetę vhs dziś mogę oglądać film na dvd dzięki temu że kliknąłem na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i mam wspaniałą pamiątkę na dzień dzisiejszy.

tyczner,

Posty: 18