Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Gotowe meble, czy na zamówienie i argumenty. Proszę o wasz udział w dyskusji, nawet z przykładami, co macie u siebie w domu.

Kitas

Posty: 3

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Mam kuchnię w stylu blat, krzesła pod blatem, wysuwany mniejszy stolik dla dziecka z oddzielnym miejscem, bo nie lubi syn z nami siedzieć, jak gadamy z żoną ;) Cały projekt zlecałem w Lowen, bezpośrednio u producenta pod tym numerem 884 308 822. Normalnie teraz pracują, nie ma żadnych opóźnień. Słyszałem, że mają nawet więcej zamówień. Ludzie na potęgę robią remonty, jak wzięli wolne. Nie wiem czasami, z czego to wynika.

Anno Domini

Posty: 3

 
Raczej teraz się wywiązują terminowo z realizacji, natomiast bardziej zdalny kontakt, wszystko załatwiane online. Reszta bez zmian, czyli cały proces produkcyjny. Możesz spokojnie rozmawiać, nawet w tym momencie funkcjonowania gospodarki.

hihi45hihi

Posty: 15

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

Miki789

Posty: 7

 
Zamawiałem meble i niewiele się dopłaca w porównaniu do standardowych mebli ze sklepów, gotowców. Poza tym gotowca nigdy nie dopasujesz w całości do wnętrza, więc można tylko w jeden sposób podejść do zamówienia.

Michałek

Posty: 6

 
No właśnie oni nawet sprzęt AGD ogarniają pod zabudowy kuchenne, więc dość kompleksowa opieka klienta. Nie wiem, czy ktoś wcześniej napisał o tym.

Rico

Posty: 8