Czy znacie sklep z różnymi odmianami kwiatów ?

Czy znacie sklep z różnymi odmianami kwiatów ?

Dzień dobry, niezmiernie pilnie potrzebuje strony internetowej, jaka dotyczy zakupu krzewów i kwiatów. Będę niezmiernie wdzięczna za informacje na ten temat. Podrzućcie mi link do danej strony jeżeli takowy posiadacie. Proszę serdecznie o informacje.

Dziękuję niezmiernie.

Fiszerek3

Posty: 25

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od sporo lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, zatem poszukuje sklepu, który posiada niezwykle rzadkie gatunki roślin. Rośliny powinny być niezwykle dobrze przechowywane w okresie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

ciarex

Posty: 23

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl natomiast nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

Waskijestem

Posty: 19

 
Hej, od jakiegoś czasu poszukuje sklepu internetowego z kwiatami. Nie mogę odnaleźć żadnego godnego mojej uwagi, pragnę zakupić rzadkie odmiany roślin więc sklep powinien być doświadczony. Jeżeli macie namiary na taki sklep to proszę podzielcie się nimi ze mną.

Dziękuje serdecznie z góry i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

XxxxX

Posty: 24

 
Cześć, macie na miary na jakiś sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą roślin? Jestem ogrodnikiem i poszukuję dobrego sklepu, który będzie doskonały dla mnie. Jeżeli macie jakiś godny polecenia to będę wdzięczny za informacje.

Gruamer

Posty: 17

 
Dzień dobry, czy wiecie gdzie można zakupić niezwykle porządne i rzadkie gatunki roślin? Moja córka niezwykle lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

Gruszczyn23

Posty: 20

 
Słyszałam, że niesłychanie porządny sklep ogrodniczy jest w Internecie, nie korzystałam jeszcze z niego więc nie wiem w stu procentach czy jest porządny, chodzi o www.gardenpark.com.pl, niedługo będę zamawiać tam rośliny, dam znać jak do mnie dotrą, chyba, że już ktoś się z nim spotkał i mi doradzi coś na dany temat, będę wdzięczna, pozdrawiam.

bmw316

Posty: 23

 
Witajcie, słyszał o niesłychanie świetnym sklepie internetowym od znajomego ogrodnika, jednakże zapomniałam jak się nazywa dany sklep, postaram się szybko dowiedzieć i dam wam jak najszybciej znać. Uzbrójcie się w cierpliwość, do usłyszenia niebawem.

Yab

Posty: 21

 
Dzień dobry, niesłychanie potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w jakim można zamówić niesłychanie powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi niesłychanie prędko.

mario72k

Posty: 18