kalkulator biegowy, gdzie znajdę ?

kalkulator biegowy, gdzie znajdę ?

Czy zwracacie uwagę na jakość powietrza a bieganie? Chciałbym dowiedzieć się, czy smog w mieście ma wpływa na nasze zdrowie podczas biegania?

Gucio

Posty: 1

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

johncena67

Posty: 18

 
Kalkulator biegowy z reguły sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a zarówno które tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

bartek33

Posty: 9

 
Kiedy na dworze jest smog, zazwyczaj unikam wówczas biegania. Jakość powietrza niezwykle wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

dermu34

Posty: 9

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Kotr_r9

Posty: 5

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

rz3zn!k

Posty: 5