jaki peeling polecacie

jaki peeling polecacie

Czy możecie mi powiedzieć, jaki peeling dopasować do cery mieszanej w taki sposób, żeby się przypadkiem nie uszkodzić :)

Katrin

Posty: 1

 
Jak chcesz rozjaśnić cerę to zrobisz to tym peelingiem spokojnie uważam. Naturalny skład nawilża mocno, a latem to wręcz obowiązkowe. No i po takim zabiegu lepiej się za bardzo na słońce nie wystawiać, bo ryzyko podrażnień.

Czertuś_00

Posty: 5

 
Do stymulacji cery tłustej latem to polecam https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276, bo dobrze wyrównuje właśnie, mniej problemów trądzikowych przy zerowym udziale substancji chemicznych, szkodliwych dla organizmu. Takie kwasy możesz właśnie zastosować w domowych warunkach, a nie w wyspecjalizowanych gabinetach medycyny estetycznej, więc nie przepłacasz.

sztandar

Posty: 25

 
Jak masz cerę tłustą to raczej peelingi z kwasem mlekowym, cytrynowym. Skład peelingu wiele znaczy, natomiast też właściwa aplikacja i ochrona oczu. Z tego powodu lepiej na coś lżejszego stawiać, jeżeli się dopiero uczysz tematu.

guster

Posty: 6

 
To faktycznie sprawdzony peeling. Wiele kosmetyczek poleca swoim klientkom. Jestem jedną z nich :) Tak naprawdę to nawet opaleniznę peeling potrafi podkreślić, a mało kto o tym w ogóle wie :)

Anno Domini

Posty: 4

 
Jak złuszczasz to skóra się stopniowo wzmacnia, a oleje roślinne szczególnie dobrze działają na pielęgnację teraz. Wcieraj spokojnie peeling, nie śpiesz się, równomiernie rozprowadzaj. To bardzo ważne, żeby ścierać w sposób umiarkowany.

krugerPL

Posty: 4