sprzedaż oswietlenia w dropshippingu

sprzedaż oswietlenia w dropshippingu

Szukam do swojego sklepu dostawcy lamp, żyrandoli. Zastanawiam się nad tym, by jakoś sensownie wyposażyć się pod tym kątem. Jak możecie jakąś firmę ewentualnie podpowiedzieć to dawajcie znać. Chętnie coś z dropshippingiem, bo jednak nie mam zbyt dużo miejsca u siebie w sklepie.

Marioleczka

Posty: 1

 
Ja uważam, że jeśli chodzi o dropshipping to faktycznie można liczyć na świetnie przygotowaną ofertę, co związane jest między innymi z tym, że nie musisz mieć wielkich magazynów, by działalność w takich ramach prowadzić i to właśnie ta opcja, która będzie dla klientów najwygodniejsza w tym zakresie.

Daniel.E

Posty: 14

 
Moim zdaniem warto postawić na dropshipping ze względu na to jaka wygoda wiąże się z tym modelem współpracy. Nie musisz mieć magazynu organizacja przesyłek będzie dzięki temu łatwiejsza i tym samym faktycznie będzie łatwiej zarządzać procesem sprzedaży.

beata77

Posty: 8

 
Zwróć uwagę może na Sollux (http://sollux-lighting.pl/). Firma produkuje lampy w Polsce, ten wybór ma spory więc jak chcesz powiększyć ofertę w swoim sklepie to wydaje mi się, że z tą firmą faktycznie stanie się to możliwe. Jeśli nie chcesz gromadzić tego wszystkiego u siebie w magazynie to dobrą opcją będzie u nich dropshipping.

czdeRRR

Posty: 9

 
Potwierdzam, że jeśli chodzi o firmę Sollux to można na nich liczyć i mają świetnie przygotowaną bazę produktów (http://sollux-lighting.pl/). Ja ze swoim sklepem zdecydowałem się właśnie na ich propozycje między innymi z tego względu, że proponują dropshipping i dzięki temu jest duża wygoda jeśli chodzi o kwestię realizacji zamówień.

Dyduszek22

Posty: 5

 
Taka współpraca to przede wszystkim bardzo duza wygoda jeśli ktoś będzie się chciał na to zdecydować. Jednak co do producentów oświetlenia to klienci obecnie chcą sięgać po polskie produkty i widać, żę na tym polu rynek się coraz lepiej rozwija i ma coraz więcej do zaproponowania.

doprzodu67

Posty: 5

 
Zwróć uwagę na ofertę http://sollux-lighting.pl/. Firma Sollux ma świetną bazę propozycji jeśli chodzi o lampy i ogólnie o oświetlenie, dodatkowo tych propozycji jest dużo pod kątem estetycznym więc na pewno klienci coś będą w stanie dla siebie wybrać. Duże doświadczenie w produkcji więc o jakość nie trzeba będzie się obawiać.

Kitas

Posty: 8

 
Faktycznie ta współpraca jeśli chodzi o firmę Sollux wypada super i można na nich liczyć. Bardzo dobra oferta i spory wybór propozycji jeśli chodzi o oświetlenie. Cenowo także to wygląda pozytywnie, dodatkowo wydaje mi się, że jeśli chodzi o ich lampy to klienci w większości są zadowoleni. Ogólnie na ich stronie http://sollux-lighting.pl/ jest ta oferta kompleksowo.

malma

Posty: 13

 
Na pewno jeśli chodzi o możliwości sprzedaży lamp i oświetlenia to warto będzie szukać naszych krajowych producentów, którzy będą w stanie zapewnić świetną jakość oświetlenia w rozsądnych cenach. Wtedy będziesz mógł faktycznie dobre wyposażenie u siebie

alek44

Posty: 4

 
Na pewno jeśli chodzi o możliwości jakie daje dropshipping to jest to bardzo duża wygoda i warto będzie z takiej możliwości skorzystać. W tym zakresie możemy liczyć między innymi właśnie na te firmy, które mają bardzo duży wybór produktów i transportowanie tego wszystkiego będzie generowało dodatkowe koszty.

Mr Frog

Posty: 2