my cafe przepisy, szukam

my cafe przepisy, szukam

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, jaka wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie niezwykle się na tym znam.

Malinka Moja

Posty: 2

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

ChosenOne

Posty: 10

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wówczas na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

agdb1301

Posty: 5

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej często korzystam. Jest to super miejsce, bowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

GF6

Posty: 13

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

89ostry89

Posty: 20

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

21gregorek

Posty: 10