paznokcie hybrydowe kraków, jaki salon ?

paznokcie hybrydowe kraków, jaki salon ?

Hej kochane. Będę robić pierwszy raz hybrydy i w ogóle nie mam pojęcia, gdzie udać się na manicure w Krakowie :(

Fiflek

Posty: 1

 
Szczególnie, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

Adam 105

Posty: 16

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w jakim robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, iż utrzymują się ponad dwa tygodnie.

wisła1905

Posty: 20

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o jakiej nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się odszukać dobrą stylistkę :)

namok 

Posty: 6

 
Osobiście dopiero od jakiegoś czasu korzystam z manicure w salonie, ale powiem szczerze, że jakość, jeśli chodzi o Kraków to jest naprawdę różna. Można naciąć się na pseudo stylistkę, ale także znaleźć prawdziwego mistrza w swojej dziedzinie :) Testuję. Jak tylko znajdę sprawdzoną ofertę, na pewno się odezwę.

Gabat

Posty: 5

 
Super miejsce, jeżeli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, ponieważ chodzę tam od roku regularnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

trzeźwy55

Posty: 9

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się znaleźć dobrą stylistkę :)

lunatyx

Posty: 14

 
Od czasu do czasu pożądane byłoby zmienić salon, bowiem każda stylistka od manicure ma różne pomysły. Jestem zdania, iż zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

Gubomilaa

Posty: 4

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, ponieważ każda stylistka od manicure ma inne pomysły. Jestem zdania, że zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

Lopez58

Posty: 11

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy w przeciwnym razie, poszukuję nowej stylistki, jaka ma mega pomysły na manicure. Obawiam się, iż byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

FalaSmiechu

Posty: 10